8. Mart

// Категорије: Инфо |



Свим колегиницама Пушкице желе срећан 8. март!


a otkud ti to znash? :D

Објављено: 10.03.2008 12:20 - ()


0
0
zato shto tada zhene ne kupuju invalidima cvece i svakojake poklone samo zato shto je njihov dan... niti ce to ikada raditi!!!

Објављено: 10.03.2008 00:08 - ()


0
0
A zasto se niko ne seti Dana invalida, Dana borbe protiv tuberkoluze, Dana svezeg vazduha... :P

Објављено: 09.03.2008 20:51 - ()


0
0
Pa kolegama ce sutra :) xixixixxixixixi :) ;)

Објављено: 08.03.2008 19:23 - ()


0
0
A kolegama? Ima na nasem faxu dosta kolega koje takodje zasluzuju cestitku i cvece. :)

Објављено: 08.03.2008 19:12 - ()


0
0
odushevili ste me....hvala od srca.... :zaljubljen: :zaljubljen: :zaljubljen:

Објављено: 08.03.2008 18:45 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

10 + 2

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности