Свим колегиницама Пушкице желе срећан 8. март!
8. Mart
zato shto tada zhene ne kupuju invalidima cvece i svakojake poklone samo zato shto je njihov dan...
niti ce to ikada raditi!!!
Објављено: 10.03.2008 00:08 - ()
A zasto se niko ne seti Dana invalida, Dana borbe protiv tuberkoluze, Dana svezeg vazduha... :P
Објављено: 09.03.2008 20:51 - ()
A kolegama? Ima na nasem faxu dosta kolega koje takodje zasluzuju cestitku i cvece. :)
Објављено: 08.03.2008 19:12 - ()
odushevili ste me....hvala od srca.... :zaljubljen: :zaljubljen: :zaljubljen:
Објављено: 08.03.2008 18:45 - ()

Постави коментар