Проф. др. Дулановић Живко је преминуо у 64. години живота.Preminuo prof. dr. Dulanović Živko
Проф. др. Дулановић Живко је преминуо у 64. години живота.Zaista je bio pravi profesor,odličan predavač i veliki je gubitak za nas.Neka mu je laka zemlja.Moje saučešće porodici,i kolegama
Објављено: 16.09.2008 14:02 - ()
Drage moje kolege,posebno xyz,sokirana sam vasim komentarima!!!Da ne kazem - Sram vas bilo!!! Umro je COVEK! To je ,ocigledno, vrsta kojoj vi ne pripadate! Dzaba vam buduce akademsko obrazovanje i 10 iz organizacije! Gde se izgubilo postovanje prema nekome ko moze, pre svega, deda da vam bude? Odakle vam pravo da osudjujete nekoga ko je znao o organizaciji i zivotu vise nego sto cete vi ikada saznati? XYZ , ako ti je duvao u facu,zasto ti nisi bio faca pa ga na ispitu zamolio da to ne radi? Zasto nisi napustio ispit iz protesta? Reci cu ti- zato sto si p....!!! Sada si se ohrabrio da pljujes po Prof.Dulanovicu! A , vidim, i medicinu si zavrsio pa sebe smatras kompetentnim da mu uspostavljas dijagnozu!!!Pokusaj,nekad, da pogledas dalje od onog svog dela ledja-kome je cast da se zove ledja!
Izvinjavam se svima koji su postovali Profesora Dulanovica,ali ovo je,stvarno, nevidjeni bezobrazluk, prostakluk i malicioznost!!!
Takvog profesora i coveka je bilo cast i privilegija poznavati!
Iskreno saucesce porodici,prijateljima i kolegama!
Објављено: 16.09.2008 02:05 - ()
Pa i meni nesto nije zao...Jasko mi 100 puta bolji!Ovaj je vecito pusio za vreme ispita i duvao mi tu.Mora da mu se to i spustilo na pluca!Sad ce Jasko svima 9 i 10 u okt. da da!(znam iz iskustva).Sledece generacije-Budite srecni sto je ovaj otisao i sto vam je ostao samo Jasko!
Објављено: 15.09.2008 22:03 - ()
Jedan od mojih najdrazis profesora, odlican predavac, izuzetno pronicljiv i velikodusan savetnik. Hvala mu za sve
Објављено: 15.09.2008 21:22 - ()
[b]Saucesce porodici i prijateljima!
Neka mu je laka zemlja![/b]
Објављено: 15.09.2008 20:09 - ()
Saucesce porodici. Malo je pametnih ljudi kod nas pa je gubitak svakako veliki, ali se ne slazem sa komentarima. I ja sam kod njega polagao prvi ispit (9), a branio sam i diplomski (10). Nazalost, moram reci da je bio dosta nepravedan i da je znao da obori coveka samo zato sto mu se ne svidja. Takodje, da je mogao, ukinuo bi smer za Informacione sisteme.
Објављено: 15.09.2008 13:40 - ()

Постави коментар