ESTIEM Case Study sekcija IV

// Kategorije: Info |
Studentska organizacija ESTIEM organizuje Case Study sekciju IV koja predstavlja nastavak  projekta namenjenog studentima koji žele da stečena menadžerska i inženjerska znanja provere i „stave na vagu" kroz rešavanje problema iz prakse. Sekcija će biti održana u zimskom semestru školske 2008/2009. godine i cilj joj je da znanje koje su učesnici stekli  u ovoj sekciji prošle godine unaprede kroz primere iz prakse, a i da nove polaznike obuči osnovama rešavanja case-a.

Sekcija će se održavati sredom od 20:00 časova, u učionici 101. Prvi termin zakazan je za 12. novembar 2008. kada će biti održano uvodno predavanje. Svi koji žele da pohađaju sekciju mogu se prijaviti na sajtu ESTIEM-a. Uz prijavu je potrebno poslati CV i motivaciono pismo.

Cuo sam za ovo prosle godine, i vec sam se prijavio da ucestvujem...jer sam o ovoj sekciji cuo sve najbolje i da se bas dosta nauci! Svaka cast sto se neko napokon setio da organizuje ovako nesto! pozz

Objavljeno: 09.11.2008 16:33 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

4 + 16

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti