
Студентска организација
ESTIEM организује
Case Study секцију IV која представља наставак пројекта намењеног студентима који желе да стечена менаџерска и инжењерска знања провере и „ставе на вагу" кроз решавање проблема из праксе. Секција ће бити
одржана у зимском семестру школске 2008/2009. године и циљ јој је да знање које су учесници стекли у овој секцији прошле године унапреде кроз примере из праксе, а и да нове полазнике обучи основама решавања case-а.
Секција ће се одржавати средом од 20:00 часова, у учионици 101. Први термин заказан је за 12. новембар 2008. када ће бити одржано уводно предавање. Сви који желе да похађају секцију могу се пријавити на сајту ESTIEM-а. Уз пријаву је потребно послати CV и мотивационо писмо.
Постави коментар