Изашли су резултати испита из предмета Мултимедијални информациони системи и Мултимедији. Студенти са 50 и више бодова су положили испит и уколико су одбранили пројекат, могу доћи на упис оцене у понедељак, 11.02.2008. године, у 14ч, кабинет 216.
Мултимедијални информациони системи и Мултимедији - резултати јануарског рока
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!

Постави коментар