Uplata skolarine

// Kategorije: Info |

Studenti prve godine su obavezni da do 11.02.2008. do 13:00 dostave Studentskoj službi uplatnice za drugu i treću ratu školarine (ukoliko to nisu već učinili).
Studenti druge, treće i četvrte godine su obavezni da do 11.02.2008. do 13:00 dostave Studentskoj službi uplatnice za drugu ratu školarine (ukoliko to nisu već učinili).

Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

1 + 17

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti