Studenti prve godine su obavezni da do 11.02.2008. do 13:00 dostave Studentskoj službi uplatnice za drugu i treću ratu školarine (ukoliko to nisu već učinili).
Studenti druge, treće i četvrte godine su obavezni da do 11.02.2008. do 13:00 dostave Studentskoj službi uplatnice za drugu ratu školarine (ukoliko to nisu već učinili).
Uplata skolarine
Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!

Postavi komentar