Uplata skolarine

// Категорије: Инфо |

Студенти прве године су обавезни да до 11.02.2008. до 13:00 доставе Студентској служби уплатнице за другу и трећу рату школарине (уколико то нису већ учинили).
Студенти друге, треће и четврте године су обавезни да до 11.02.2008. до 13:00 доставе Студентској служби уплатнице за другу рату школарине (уколико то нису већ учинили).

Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

18 + 10

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности