AMD i Intel se sude tek 2010. godine

// Kategorije: Info |
Suđenje koje bi trebalo da da odgovore na mnoga interesantna pitanja je ponovo odloženo. Pravna bitka između kompanija AMD i Intel je već odlagana nekoliko puta, a sada je umesto za april sledeće godine suđenje pomereno za 20. februar 2010. godine. Ovako će i AMD i Intel imati prilike da dodatno razrade svoje strategije i pruže nove dokaze koji bi išli u prilog njihovim tvrdnjama. Tužba je podnesena još 2005. godine, kada je AMD optužio Intel za nedozvoljenu praksu poslovanja i zloupotrebu monopola, koja uključuje davanje popusta i / ili rabata proizvođačima računara u zamenu za ekskluzivnost, odnosno nekorišćenje AMD čipova u svojim sistemima.
Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

6 + 15

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti