AMD и Intel се суде тек 2010. године

// Категорије: Инфо |
Суђење које би требало да да одговоре на многа интересантна питања је поново одложено. Правна битка између компанија AMD и Intel је већ одлагана неколико пута, а сада је уместо за април следеће године суђење померено за 20. фебруар 2010. године. Овако ће и AMD и Intel имати прилике да додатно разраде своје стратегије и пруже нове доказе који би ишли у прилог њиховим тврдњама. Тужба је поднесена још 2005. године, када је AMD оптужио Intel за недозвољену праксу пословања и злоупотребу монопола, која укључује давање попуста и / или рабата произвођачима рачунара у замену за ексклузивност, односно некоришћење AMD чипова у својим системима.
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

7 + 5

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности