Објављени су резултати испита из Енглеског 1. Резултате можете погледати овде.
Увид у радове ће се обавити у четвртак 10.07.2008. у 16:00ч у кабинету 007.
Упис оцена ће се обавити у петак, 11.07. 2008 од 14.00 - 15.00ч.
Оцена са испита важи и може се уписати искључиво у испитном року у коме је и положен.
Енглески 1 (и старе генерације) - резултати јунског рока
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!

Постави коментар