Novi album u galeriji slika

// Kategorije: Info |

U cilju promocije akcije dobrovoljnog davanja krvi, postavili smo galeriju slika sa prethodne akcije održane u aprilu.

Ekipa Puškica podržava ovu akciju i daće svoj doprinos tako što će svi članovi dati krv.

Pozivamo i ostale studente da nam se pridruže u ovom humanom gestu.

Dobro-vece! I ja cu da dodzem!

Objavljeno: 10.12.2008 01:29 - ()


0
0
jao jeste! racunajte i na mene sutra :)

Objavljeno: 09.12.2008 23:14 - ()


0
0
Super ste! Bili i ostali! :cool: :) Sve fotke su sa mobilnih telefona Fonovaca. Bila je bas vesela atmosfera. Pozdrav

Objavljeno: 09.12.2008 17:22 - ()


0
0
neka Biljo. Ostacemo anonimni kao i do sada!

Objavljeno: 09.12.2008 16:59 - ()


0
0
E svaka vam čast! Obavezno naglasite na davanju da ste iz Ekipe Puškica. Kad bi se i asistenti i profesori ugledali na vas bilo bi fenomenalno ;)

Objavljeno: 09.12.2008 16:57 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

12 + 20

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti