Нови албум у галерији слика

// Категорије: Инфо |

У циљу промоције акције добровољног давања крви, поставили смо галерију слика са претходне акције одржане у априлу.

Екипа Пушкица подржава ову акцију и даће свој допринос тако што ће сви чланови дати крв.

Позивамо и остале студенте да нам се придруже у овом хуманом гесту.

Dobro-vece! I ja cu da dodzem!

Објављено: 10.12.2008 01:29 - ()


0
0
jao jeste! racunajte i na mene sutra :)

Објављено: 09.12.2008 23:14 - ()


0
0
Super ste! Bili i ostali! :cool: :) Sve fotke su sa mobilnih telefona Fonovaca. Bila je bas vesela atmosfera. Pozdrav

Објављено: 09.12.2008 17:22 - ()


0
0
neka Biljo. Ostacemo anonimni kao i do sada!

Објављено: 09.12.2008 16:59 - ()


0
0
E svaka vam čast! Obavezno naglasite na davanju da ste iz Ekipe Puškica. Kad bi se i asistenti i profesori ugledali na vas bilo bi fenomenalno ;)

Објављено: 09.12.2008 16:57 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

8 + 18

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности