Preliminarni aprilsko-majski rok

// Категорије: Инфо |

Разрешене су дилеме око одржавања априлског испитног рока, НЕЋЕ БИТИ ОДРЖАН! Продекан за наставу је решио проблем тако што га је припојио мајском испитном року.

Прелиминарни распоред испита за априлско-мајски испитни рок погледајте овде. Примедбе и сугестије можете послати Студенту продекану Марину Јовановићу до 12.04.2008.год.

dobro i jel na kraju važi za sve ili samo za apsolvente

Објављено: 11.04.2008 00:19 - ()


0
0
da, i ja sam cuo, ima neki septembarko-januarski, junsko-prvoapriski i nocno-desantni rok... Uzas...

Објављено: 11.04.2008 00:05 - ()


0
0
a da imamo mi neki majsko avgustovski rok u aprilu ili aprilsko januarsk2 i u decembru :P :lol:

Објављено: 10.04.2008 23:44 - ()


0
0
Marine debilu!!!!!!!!!!!!!!!!

Објављено: 10.04.2008 23:25 - ()


0
0
ja sad vise nista ne razumem :zbun:

Објављено: 10.04.2008 23:09 - ()


0
0
Ja ne znam zasto dizete toliku frku. Nista niste osteceni u broju ispitnih rokova u odnosu na prethodne godine, samo su neki rokovi pomereni. Prosle godine: januar (redovni), mart (apsolventski), april (redovni), maj (apsolventski), jun (redovni)... Ove godine: januar (redovni), februar (redovni), mart (apsolventski), maj (apsolventski), jun (redovni)

Објављено: 10.04.2008 22:10 - ()


0
0
bravo care rumeni. Ako si ti nas zeznuo i uvek da nam to uradis. ko smo mi u celoj prici. Niko i nista. St ate briga ti i sa aprilom i bez njega dobija platu. Ja sam za to da Milija bude novi Krlj... ovaj Kralj... Ura Ura Ura

Објављено: 10.04.2008 19:29 - ()


0
0
ala ga je resio... :udri:

Објављено: 10.04.2008 19:11 - ()


0
0
rok je SAMO ZA APSOLVENTE..pogledajte u raspored ispita i videcete da nema vecine predmeta koji vama trebaju

Објављено: 10.04.2008 15:45 - ()


0
0
Jel ovo rok za sve ili samo za apsolvente?????? Nema mate uopste...????

Објављено: 10.04.2008 15:20 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

1 + 14

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности