Preliminarni aprilsko-majski rok

// Категорије: Инфо |

Разрешене су дилеме око одржавања априлског испитног рока, НЕЋЕ БИТИ ОДРЖАН! Продекан за наставу је решио проблем тако што га је припојио мајском испитном року.

Прелиминарни распоред испита за априлско-мајски испитни рок погледајте овде. Примедбе и сугестије можете послати Студенту продекану Марину Јовановићу до 12.04.2008.год.

sto se lepo ne zove majski rok, sta ce im prefiks aprilsko??

Објављено: 10.04.2008 15:00 - ()


0
0
je li ovo samo za apsolvente ili sto kolege rekose i za "obicne smrtnike" posto vidim da npr nema mate1 2 i 3, nema ekonomije?!?!?

Објављено: 10.04.2008 14:41 - ()


0
0
Zasto imam cudan utisak da na априлско-мајски испитни рок mogu da izadju samo apsolventi... :zbun: A nama, obicnim smrtnicima, nesto? Bar vanredni April, April 2... Ako je rok u februaru mogao da se zove April, nazovite ovaj Jul... Svejedno, samo nam dajte nesto...

Објављено: 10.04.2008 14:19 - ()


0
0
Milija turcine, ti si najveci prevarant od cele profesorske ekipe... Marine ti si prikolica... ubite se obojca.... SRAM VAS BILO

Објављено: 10.04.2008 14:07 - ()


0
0
A jos koliko ce on morati da bude student prodekan???

Објављено: 10.04.2008 12:52 - ()


0
0
"[i]Продекан за наставу је решио проблем тако што га је припојио мајском испитном року[/i]." Kakvo genijalno resavanje problema :udri: Student prodekan je kreten :ljutko:

Објављено: 10.04.2008 07:03 - ()


0
0
I sta sad mi nindze da radimo?...

Објављено: 10.04.2008 06:02 - ()


0
0
Zeznuse i apsolvente i nas ostale. :durisha:

Објављено: 10.04.2008 05:23 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

15 + 1

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности