Објављен је распоред одржавања испита у Октобарском 2 року. Можете га преузети овде.
Raspored ispita za oktobar 2
Da li za studente koju su uslov dali u oktobru 2 vazi isti termin za upis godine, kako i za studente koju su godinu dali u oktobarskom roku?
Објављено: 13.10.2008 17:18 - ()
ma odakle ti to!? KOMPENZACIJA JE ODOBRENA ZA 4.GOD, TAKO DA NE LUPETAJ!!!
Објављено: 12.10.2008 11:32 - ()
A moze li to malo krupnije?
Ne vidi baba, sine.... :fokus:
:aaa: :aaa: :aaa:
Објављено: 12.10.2008 01:09 - ()
[size=18][color=darkblue][b]ZNA LI NEKO NESTO O KOMPENZACIJI?
KADA, KAKO, KOLIKO???????![/b][/color][/size]
Објављено: 12.10.2008 00:38 - ()
sta je tu cudno?
skupstina jos nije usvojila zakon.....
DS se nada da ce ga usvojiti do kraja oktrobra...a do tada...nista...idite na predavanja i uzivajte:)
Објављено: 11.10.2008 13:57 - ()

Постави коментар