Raspored ispita za oktobar 2

// Категорије: Инфо |

Објављен је распоред одржавања испита у Октобарском 2 року. Можете га преузети овде.

Zna li neko kada je upis onih koji nisu ocistili godinu.

Објављено: 13.10.2008 17:33 - ()


0
0
Da li za studente koju su uslov dali u oktobru 2 vazi isti termin za upis godine, kako i za studente koju su godinu dali u oktobarskom roku?

Објављено: 13.10.2008 17:18 - ()


0
0
I nemoj NISTA PRICAS, kad ne umes da pricas!!!

Објављено: 12.10.2008 16:48 - ()


0
0
VIDECES .......NECU NISTA PRICAM

Објављено: 12.10.2008 13:35 - ()


0
0
ma odakle ti to!? KOMPENZACIJA JE ODOBRENA ZA 4.GOD, TAKO DA NE LUPETAJ!!!

Објављено: 12.10.2008 11:32 - ()


0
0
Ma od kompezacije nema nista................. jbg :(

Објављено: 12.10.2008 07:57 - ()


0
0
A moze li to malo krupnije? Ne vidi baba, sine.... :fokus: :aaa: :aaa: :aaa:

Објављено: 12.10.2008 01:09 - ()


0
0
[size=18][color=darkblue][b]ZNA LI NEKO NESTO O KOMPENZACIJI? KADA, KAKO, KOLIKO???????![/b][/color][/size]

Објављено: 12.10.2008 00:38 - ()


0
0
sta je tu cudno? skupstina jos nije usvojila zakon..... DS se nada da ce ga usvojiti do kraja oktrobra...a do tada...nista...idite na predavanja i uzivajte:)

Објављено: 11.10.2008 13:57 - ()


0
0
o upisu, 13og, mogu se upisati samo oni sa 60 bodova...

Објављено: 11.10.2008 11:46 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

9 + 1

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности