Izmene u rasporedu nastave

// Kategorije: Info |

Izašle su izmene u rasporedu nastave u letnjem semestru. Možete ih pogledati ovde.

zasto ga ne pitas da se zalozi ?

Objavljeno: 16.03.2008 22:29 - ()


0
0
zasto se student prdekan ne zalozi za malo prokletog mesta, sedimo jedni drugi na glavama na svim vezbama :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko:

Objavljeno: 15.03.2008 01:25 - ()


0
0
pa naravno da postoji sve vreme, nije sa ISiT-a, ali ne moraju sve grupe da budu sa ISiT! Ova grupa je sa menadzmenta! :P

Objavljeno: 14.03.2008 02:02 - ()


0
0
od kada postoji B4 grupa... do juce sigurno nije, jedino ako su je oformili danas u toku dana

Objavljeno: 14.03.2008 01:18 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

15 + 5

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti