Izašle su izmene u rasporedu nastave u letnjem semestru. Možete ih pogledati ovde.
Izmene u rasporedu nastave
zasto se student prdekan ne zalozi za malo prokletog mesta, sedimo jedni drugi na glavama na svim vezbama :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko:
Objavljeno: 15.03.2008 01:25 - ()
pa naravno da postoji sve vreme, nije sa ISiT-a, ali ne moraju sve grupe da budu sa ISiT! Ova grupa je sa menadzmenta! :P
Objavljeno: 14.03.2008 02:02 - ()

Postavi komentar