Izmene u rasporedu nastave

// Категорије: Инфо |

Изашле су измене у распореду наставе у летњем семестру. Можете их погледати овде.

zasto ga ne pitas da se zalozi ?

Објављено: 16.03.2008 22:29 - ()


0
0
zasto se student prdekan ne zalozi za malo prokletog mesta, sedimo jedni drugi na glavama na svim vezbama :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko:

Објављено: 15.03.2008 01:25 - ()


0
0
pa naravno da postoji sve vreme, nije sa ISiT-a, ali ne moraju sve grupe da budu sa ISiT! Ova grupa je sa menadzmenta! :P

Објављено: 14.03.2008 02:02 - ()


0
0
od kada postoji B4 grupa... do juce sigurno nije, jedino ako su je oformili danas u toku dana

Објављено: 14.03.2008 01:18 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

16 + 3

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности