Slike sa Open Day-a

// Kategorije: Info |

Okačene su slike sa Open Day-a za generaciju 07. Možete ih pogledati ovde.
Svaki posetilac koji se registruje u galeriji i okači svojih 10 slika će dobiti od ekipe Puškica jedan mali poklon.

Slike poslate! Gde je moj poklon!!??? :P

Objavljeno: 12.10.2007 21:29 - ()


0
0
Gde su slike iz amfiteatra?? :( video sam da ste i tu slikali

Objavljeno: 11.10.2007 23:53 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

17 + 7

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti