Slike sa Open Day-a

// Категорије: Инфо |

Окачене су слике са Open Day-а за генерацију 07. Можете их погледати овде.
Сваки посетилац који се региструје у галерији и окачи својих 10 слика ће добити од екипе Пушкица један мали поклон.

Slike poslate! Gde je moj poklon!!??? :P

Објављено: 12.10.2007 21:29 - ()


0
0
Gde su slike iz amfiteatra?? :( video sam da ste i tu slikali

Објављено: 11.10.2007 23:53 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

12 + 9

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности