Dobitnik ovogodišnje nagrade FON-a za vannastavne aktivnosti u sportu i od skora dipl. ing. Stevica Radišić, osnivač SportFON-a i najuspešniji sportski menadžer u istoriji Univerzitetskog sportskog saveza Beograda, kako saznajemo nosi još jedno nesebično priznanje.
Naime saznali smo da je Stevica Radišić najmlađi i po podacima Crvenog krsta Srbije JEDINI FONovac koji je dobrovoljno dao krv, više od 30 puta. On je to uradio ukupno 34 ( trideset i četiri ) puta! Zbog toga je nosilac visokog priznanja Crvenog Krsta Vojvodine.
Puškice se pridružuju akciji Crvenog Krsta Srbije.
U novembru mesecu puškice će nagraditi besplatnim kartama za žurke sve bivše i sadašnje studente FON-a koji su dali krv više od 10(deset) puta.
Svi koji su više od 20 puta dali krv dobijaju i poklon majicu.
Potrebno je da skenirate knjižicu davaoca krvi i pošaljete je na mail [email protected].
Još jednom sve čestitke bivšem kolegi!

Postavi komentar