Radisic primer za studente...

// Kategorije: Info |

Dobitnik ovogodišnje nagrade FON-a za vannastavne aktivnosti u sportu i od  skora dipl. ing. Stevica Radišić, osnivač SportFON-a i najuspešniji sportski menadžer u istoriji Univerzitetskog sportskog saveza Beograda, kako saznajemo nosi još jedno nesebično priznanje.

Naime saznali smo da je Stevica Radišić najmlađi i po podacima Crvenog krsta Srbije JEDINI FONovac koji je dobrovoljno dao krv, više od 30 puta. On je to uradio ukupno 34 ( trideset i četiri ) puta! Zbog toga je nosilac visokog priznanja Crvenog Krsta Vojvodine.

Puškice se pridružuju akciji Crvenog Krsta Srbije.
U novembru mesecu puškice će nagraditi besplatnim kartama za žurke sve bivše i sadašnje studente FON-a koji su dali krv više od 10(deset) puta.
Svi koji su više od 20 puta dali krv dobijaju i poklon majicu.

Potrebno je da skenirate knjižicu davaoca krvi i pošaljete je na mail [email protected].

Još jednom sve čestitke bivšem kolegi!

Stevo druze svaka ti da... ovaj,cast!!! U tebe nikad ni sumnjao nisam i da te cesce vidjam u onakvom drustvu (kao sa slike)! Nista im ne oprastaj :D

Objavljeno: 15.11.2007 19:33 - ()


0
0
Stevice, svaka ti čast, i da i dalje budeš tu pored nas.. i da se aktiviraš još više..K pozdrav

Objavljeno: 14.11.2007 19:59 - ()


0
0

Svaka cast kolega, za svaku pohvalu si. Kakvo savrsenstvo bez mane :) :P Moze neki dvocas? :D :stid: :)


Objavljeno: 14.11.2007 18:19 - ()


0
0
Svaka cast care :cupavi:

Objavljeno: 13.11.2007 16:17 - ()


0
0
zato je i studirao 10 godina :-)

Objavljeno: 13.11.2007 14:33 - ()


0
0
dje si ba stevice!!!!!!!!!!! ;)

Objavljeno: 13.11.2007 14:05 - ()


0
0
[size=18][b][color=red]steva rullezzz[/color][/b][/size]

Objavljeno: 13.11.2007 02:36 - ()


0
0
Stevice care,zato si bio onako slab u petak:)zbog nedostatka krvi:)?

Objavljeno: 12.11.2007 23:26 - ()


0
0
2
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

12 + 20

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti