Radisic primer za studente...

// Категорије: Инфо |

Добитник овогодишње награде ФОН-а за ваннаставне активности у спорту и од  скора дипл. инг. Стевица Радишић, оснивач СпортФОН-а и најуспешнији спортски менаџер у историји Универзитетског спортског савеза Београда, како сазнајемо носи још једно несебично признање.

Наиме сазнали смо да је Стевица Радишић најмлађи и по подацима Црвеног крста Србије ЈЕДИНИ ФОНовац који је добровољно дао крв, више од 30 пута. Он је то урадио укупно 34 ( тридесет и четири ) пута! Због тога је носилац високог признања Црвеног Крста Војводине.

Пушкице се придружују акцији Црвеног Крста Србије.
У новембру месецу пушкице ће наградити бесплатним картама за журке све бивше и садашње студенте ФОН-а који су дали крв више од 10(десет) пута.
Сви који су више од 20 пута дали крв добијају и поклон мајицу.

Потребно је да скенирате књижицу даваоца крви и пошаљете је на маил [email protected].

Још једном све честитке бившем колеги!

:udri:

Објављено: 11.11.2007 20:58 - ()


0
0
STEVICU ZA PREDSEDNIKA :)

Објављено: 11.11.2007 20:12 - ()


0
0
2
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

2 + 20

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности