Kraj za Yugo, Skalu i Floridu

// Kategorije: Info |

Direktor proizvodnje u "Montaži" kragujevačke fabrike automobila Slobodan Glišović je podsetio da se, pored "juga", ukida i proizvodnja "skale 101" i "floride", na osnovu ugovora potpisanog između italijanskog Fijata i države Srbije.

Do 20. novembra, biće proizvedena i poslednja "skala", koja će biti pod brojem 1.273.532 , dok je pre nekoliko dana završena proizvodnja "floride" i poslednja je 29.950 po redu, rekao je Glišović.

Poslednja "zastava 10" biće 4.224 i proizvodnja tog automobila u Kragujevcu se takođe ukida, ali će se ubuduće proizvoditi pod starim nazivom "punto".

Zajedničko privredno društvo "Fijat automobili Srbija", osnovano ugovorom Fijata i države Srbije, početkom 2010. u Kragujevcu će, kako se najavljuje, proizvoditi potpuno nov model automobila.

U pogonima kragujevačke fabrike proizvodio se i "uno" i ukupno je sa traka sišlo 2.620 jedinica, a fabrika je imala i "dopunski program" pa je tako prodavala automobile poznatije kao "pezejac", "peglica"...

Kragujevačka Zastava je od početka proizvodnje automobila, 1953. godine, do sada proizvela više od 4,1 milion vozila, od kojih je oko 650 hiljada vozila plasirano na tržišta 76 zemalja širom sveta.

U pogonima kragujevačke Zastave proizvedeno je i 923.487 "fića", dok je "zastava 1300" i "zastava 1500" proizvedeno 202.160 i njihova proizvodnja je davno ukinuta.

Kao rekordna godina upisana je 1989. kada je proizvedeno 220.000 vozila. Najveći izvoz u istoriji ove fabrike ostvaren je polovinom 80-ih godina minulog veka, kada je na tržište SAD plasirano 147 hiljada automobila marke "jugo" .

Ovog meseca ukida se i proizvodnja specijalnih automobila, odnosno "pik-apova" u Somboru, tako da će poslednji takav model tog vozila biti pod rednim brojem 108.548.

Izvor: B92

Taj auto je toliko obecavao, zasto su ga se resili???? MUhahhaha Najbolji jugo ikad napravljen je bio jugo 45. To je bio mnogo izdrzljiviji auto nego sto vecina misli. Ali blago receno bio je sranje! Iskreno voleo bi da su napravili nekog novog, redizajniranog jugu. Ali ne redizajniranog onako kako su ga oni redizajnirali zadnjih 20 godina(tako da je zvaki izgledao isto).

Objavljeno: 22.11.2008 11:34 - ()


0
0
Nekako smo se vezali za yuga sve ovo vreme ali i pored toga - KONACNO! Dosta krseva i nebezbednih automobila pa makar bili novi. Yugo je uvek bio los auto i sama koncepcija je losa. Vreme je za neke bolje i bezbednije (Fiatove) automobile.

Objavljeno: 20.11.2008 01:34 - ()


0
0
Ljudi kao mi je zao :( sto prestaje proizvodnja YUGA... pa to je bio nas auto, nas nacionalni miljenik... svako od nas je prizeljkivao da vozi neka skupa strana kola ali svako od nas je takodje prizeljkivao da pored tih kola ima i onaj nas domaci i to nabudzeni.. ... Eh taj YUGO na njemu sam položio vozacki i to iz prve.... Bilo je to pre vec 5 godina jedva sam cekao da polozim vozacki. Moj ćale je imao zastavu 101 ali neposredno pre nego sto cu ja položiti on je prodao... kao da je znao kakve su bile moje namere (hteo sam da oborim njegov rekord koji je on lično postavio a to je bilo 140 km/h)... O Yugo kabrioletu da i nepričam... domaći auto pa još i kabriolet... mislim da ga još uvek sanjam... Kapiram ja da su to bili modeli stari više od 20 godina ali gde ti imaš da kupiš nov auto za 3500 evra. A i još nešto... Pa ljudi mi više domaću industriju nećemo imati jer proizvodnja zastave 10 prestaje i ona se počinje ponovo proizvoditi pod nazivom Punto....Ode Yugo u istoriju

Objavljeno: 11.11.2008 17:27 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

9 + 13

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti