Raspored nasave u letnjem semestru

// Kategorije: Info |
Izašao je raspored nastave u letnjem semestru:
- raspored za PRVU godinu
- raspored za DRUGU godinu
- raspored za TREĆU godinu
- raspored za ČETVRTU godinu
E daj ne serite ljudi, i ostavite Marina malo na miru... on je student prodekan a ne DEKAN fakulteta pa da moze da uradi sta se vama cefne!

Objavljeno: 16.02.2008 21:13 - ()


0
0
Eno ga ladi jaja. Sta njega boli uvo, on se ucepio sada profesorima, uradio je ono zbog cega je zeleo da postane student prodekan i sada ga boli uvo. A to sto neko ima problema, pa sta, vazno je da ih on nema.

Objavljeno: 15.02.2008 02:27 - ()


0
0
A gde ja sada admin bg wireless mreze? Kada nam najvise treba. Sto ne reaguje? :ljutko:

Objavljeno: 15.02.2008 00:20 - ()


0
0
I CEMU NAMA SLUZE OVE PUSKICE AKO DANIMA VEC BAR ONI NE MOGU DA SAZNAJU STA SE DESAVA SA RASPOREDOM?!

Objavljeno: 15.02.2008 00:19 - ()


0
0
sta da radimo mi sa 4. godine kojima izborni nisu u rasporedu?da li to znaci da mi nemamo predavanja :zbun: .mislim na projekte i investicije

Objavljeno: 14.02.2008 16:47 - ()


0
0
To se i ja pitam, nema rasporeda za nas....opet cimas Vladu ili Marka...ali reci kako zvuci-Vezbe na Vojnoj Akademiji...sklekovi, zgibovi, diverzije, taktika....

Objavljeno: 14.02.2008 14:47 - ()


0
0
Da li je moguce da nas ponovo vracaju na VOJNU AKADEMIJU?! :zbun: I gde su tri predmeta sa projekata i investicija za cetvrtu godinu? :ljutko: Zaista ne mogu da verujem da se ponovo i ponovo desavaju neke stvari za koje je davno utvrdjeno da ne funkcionisu. :bljak:

Objavljeno: 13.02.2008 23:05 - ()


0
0
Jel sigurno letnji pocinje 25. Mozda ce malo kasnije,aaa?! ;)

Objavljeno: 13.02.2008 21:45 - ()


0
0
[size=18]Znaci nama se nastavlja raspust.[/size][size=24] Yuupi :D :D :D [/size]

Objavljeno: 13.02.2008 18:39 - ()


0
0
Ma na osnovu kog istrazivanja su dosli na ideju da smanje broj grupa, kada je vec odavno poznata frka sa prostorom koji fon pruza svojim studentima. Stvarno je sramota da fakultet koji je "jedan od tri nasih priznatih u svetu" i sa ovakvim prihodima ponasa ovako nemarno i neodgovorno prema studentima. Neverovatno koliko je ovo neozbiljno, a to je samo jedna od stvari koje se gomilaju i u mom slucaju vec pocinju da vredjaju...

Objavljeno: 13.02.2008 18:12 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

4 + 16

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti