Raspored nasave u letnjem semestru

// Категорије: Инфо |
Изашао је распоред наставе у летњем семестру:
- распоред за ПРВУ годину
- распоред за ДРУГУ годину
- распоред за ТРЕЋУ годину
- распоред за ЧЕТВРТУ годину
[b][i][u] [color=darkred][/color] Pa dobro bre...nemam komentar na ovaj tzv raspored drugog semestra. A11 i 12...sta? postadosmo na FON-u kao Yugoslavia na internetu, ako pokusate da saznate gde ste i da li ste uopste idalje na fakultetu, kao rezultat dobijate "FILE NOT FOUND" !!!!!!!!!!!! :ljutko: Neko racionalno objasnjenje? Ili da preveden pitanje na azerbejdzanski?[/u][/i][/b]

Објављено: 13.02.2008 17:43 - ()


0
0
broj grupa je ovakav kakav je a raspored ko je u kojoj će naknadno biti objavljen

Објављено: 13.02.2008 15:28 - ()


0
0
Најцрње од свега је што су великим словима написали КОНАЧАН распоред. Изгледа да ни сами нису сконтали да њима 1. путникада није коначан. Ех, тај ФОН :udri:

Објављено: 13.02.2008 15:12 - ()


0
0
DOKLE VISE SA OVAKVIH GLUPOSTIMA?! POBOGU JEL SE TI LJUDI DROGIRAJU?! :aaa:

Објављено: 13.02.2008 14:03 - ()


0
0
ovde fale neki predmeti, ja pojma nemam kad su mi izborni....

Објављено: 13.02.2008 13:26 - ()


0
0
[b]A sta je sa 4.godinom postarom planu?[/b]

Објављено: 13.02.2008 12:44 - ()


0
0
svim "uzavrelim strastima", smirite se! sigurno ce biti objavljen naknadni "konacni" raspored nastave...

Објављено: 13.02.2008 11:43 - ()


0
0
sta nam je falilo u prvom semestru??? :zbun: :aaa: :udri:

Објављено: 13.02.2008 06:30 - ()


0
0
zasto su uopste izbacili jednu grupu (do dve)?!!! Kako misle da toliko ljudi u isto vreme prati vezbe? :udri:

Објављено: 13.02.2008 06:29 - ()


0
0
glupi neorganizovani degeni ne mogu ni jedan raspored da sastave kako treba i oni se nazivaju fakultet ORGANIZACIONIH nauka

Објављено: 13.02.2008 03:29 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

8 + 5

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности