Menadžerijada - Prevoz

// Категорије: Инфо |
Све колеге и колегинице који су уплатили превоз за Менаџеријаду преко ФОН-а треба обавезно да преузму карте у уторак 13.05. и среду 14.05. у периоду од 13 до 15 часова у канцеларији 057.
  Такође, сви морају бити на главној железничкој станици у Београду 14.05. у 20:00.
Напомена свима: то су једини термини за преузимање карата!
Контакт:
Марин 064 182 12 08
Филип 064 113 96 05
e a kad krece voz??????

Објављено: 13.05.2008 23:00 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

12 + 1

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности