Све колеге и колегинице који су уплатили превоз за Менаџеријаду преко ФОН-а треба обавезно да преузму карте у уторак 13.05. и среду 14.05. у периоду од 13 до 15 часова у канцеларији 057.Такође, сви морају бити на главној железничкој станици у Београду 14.05. у 20:00.

Напомена свима: то су једини термини за преузимање карата!
Контакт:
Марин 064 182 12 08
Филип 064 113 96 05

Постави коментар