Izborni predmeti za VII semestar

// Kategorije: Info |

Podsećamo vas da je sutra (13.10.2008.) poslednji dan za prijavu izbornih predmeta  za studente koji su upisali VII semestar. Prijava nakon ovog roka SE NAPLAĆUJE.
Spisak izbornih predmeta možete pogledati ovde.

Nažalost, Uprava opet nije mislila na sve studente, pa je tako izostalo obaveštenje o roku za prijavu izbornih predmeta za studente koji su dali uslov u oktobru 2, pošto ti studenti još uvek nisu zvanično upisali godinu, pa samim tim ne mogu prijaviti izborne predmete.
Nadamo se da će student prodekan, iako trenutno samo tehnički vrši tu funkciju pošto je raspisan izbor za novog studenta prodekana, reagovati na vreme kako studenti ne bi nepotrebno plaćali naknadnu prijavu.

izvini moze to na srpskom ili ako je na stranom reci na kom... :D

Objavljeno: 13.10.2008 21:37 - ()


0
0
nekome zasmetalo sto je neko dao uslov a psovanje tolerise. double standards :ljutko:

Objavljeno: 13.10.2008 21:36 - ()


0
0
e aj vajdu ga ti sa bojkotovanjem, dosta vise bojkota. Ionako ce moci da se prijavi do kraja novembra fazon, i da ti oni jos plate sto si pozuri:))

Objavljeno: 13.10.2008 21:18 - ()


0
0
[size=18][b]E kolege ajmo da zahtevamo da se to produzi jer sta cemo mi koj upisujemo za koj dan, a znam da nas ima... kakvo placanje, aj da bojkotujemo...[/b][/size]

Objavljeno: 13.10.2008 18:53 - ()


0
0
Zna li neko da li ovo vazi i za trecu godinu?!?

Objavljeno: 13.10.2008 10:34 - ()


0
0
Danas nisu pravili problem sa prijavom izbornih predmeta, čak i ako nisi upisao četvrtu godinu. Ja sam prijavio izborne, a četvrtu upisujem u četvrtak...

Objavljeno: 13.10.2008 10:21 - ()


0
0
zvanicno saopstenje http://www.fon.rs/vesti/2008/09/PREZENTACIJA%20IZBORNIH%20PREDMETA-ZIMSKI%20SEMESTAR.pdf al mislim da ce ga promeniti ili dopuniti

Objavljeno: 13.10.2008 00:10 - ()


0
0
Bole, puskice su objavile tacnu informaciju. Od10 do 13 je prijava a ko tad ne prijavi moze do kraja oktobra uz novcanu nadoknadu, tako su nam rekli na prezentaciji :cupavi:

Objavljeno: 12.10.2008 17:37 - ()


0
0
[i]Prijava izabranog predmeta [b][color=red]od[/color][/b] 10.[color=red] [b]i[/b][/color] 13.10.2008.g.[/i] Na sajtu jasno pise ovo a to znaci da prijava pocinje 10 i 13 (pocinje u petak i prenosi se na ponedeljak) a ako pitate studentsku sluzbu oni vam lepo kazu da traje [b][color=red]DO KRAJA OKTOBRA[/color][/b]. Dokle vise poluinformacija od puskica????

Objavljeno: 12.10.2008 17:14 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

5 + 9

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti