Podsećamo vas da je sutra (13.10.2008.) poslednji dan za prijavu izbornih predmeta za studente koji su upisali VII semestar.
Prijava nakon ovog roka SE NAPLAĆUJE.
Spisak izbornih predmeta možete pogledati ovde.
Nažalost, Uprava opet nije mislila na sve studente, pa je tako izostalo obaveštenje o roku za prijavu izbornih predmeta za studente koji su dali uslov u oktobru 2, pošto ti studenti još uvek nisu zvanično upisali godinu, pa samim tim ne mogu prijaviti izborne predmete.
Nadamo se da će student prodekan, iako trenutno samo tehnički vrši tu funkciju pošto je raspisan izbor za novog studenta prodekana, reagovati na vreme kako studenti ne bi nepotrebno plaćali naknadnu prijavu.

Postavi komentar