Izborni predmeti za VII semestar

// Категорије: Инфо |

Подсећамо вас да је сутра (13.10.2008.) последњи дан за пријаву изборних предмета  за студенте који су уписали VII семестар. Пријава након овог рока СЕ НАПЛАЋУЈЕ.
Списак изборних предмета можете погледати овде.

Нажалост, Управа опет није мислила на све студенте, па је тако изостало обавештење о року за пријаву изборних предмета за студенте који су дали услов у октобру 2, пошто ти студенти још увек нису званично уписали годину, па самим тим не могу пријавити изборне предмете.
Надамо се да ће студент продекан, иако тренутно само технички врши ту функцију пошто је расписан избор за новог студента продекана, реаговати на време како студенти не би непотребно плаћали накнадну пријаву.

Ne da nece videti ni dinara nego cu spaliti studentsku sluzbu ako mi budu pravili probleme :yo: :yo:

Објављено: 12.10.2008 17:10 - ()


0
0
Ja nisam upisao godinu jos uvek, ali cu bogme da idem da prijavim izborni!

Објављено: 12.10.2008 16:00 - ()


0
0
Jel se misli i na alternativne predmete, kao sto je za smer UK upravljanje projektima i poslovni IS? Ja sam dala uslov danas, da li mogu sutra da upisem koji cu predmet ili ne? [b]Necu bre da placam, jer su oni poludeli [/b] :udri:

Објављено: 12.10.2008 15:45 - ()


0
0
a shta je sa studentima koji su upisali preko kompenzacije?? i josh nema info kada oni upisuju

Објављено: 12.10.2008 15:41 - ()


0
0
a jel imaju izborni za UK?

Објављено: 12.10.2008 15:36 - ()


0
0
Ne samo oktobar 2 nego i studenti koji su god. upisali u oktobru!!!!!! Reagujte

Објављено: 12.10.2008 14:57 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

17 + 14

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности