Подсећамо вас да је сутра (13.10.2008.) последњи дан за пријаву изборних предмета за студенте који су уписали VII семестар.
Пријава након овог рока СЕ НАПЛАЋУЈЕ.
Списак изборних предмета можете погледати овде.
Нажалост, Управа опет није мислила на све студенте, па је тако изостало обавештење о року за пријаву изборних предмета за студенте који су дали услов у октобру 2, пошто ти студенти још увек нису званично уписали годину, па самим тим не могу пријавити изборне предмете.
Надамо се да ће студент продекан, иако тренутно само технички врши ту функцију пошто је расписан избор за новог студента продекана, реаговати на време како студенти не би непотребно плаћали накнадну пријаву.

Постави коментар