Čekajući Godoa

// Kategorije: Info |
Uprava fakulteta je, u iščekivanju odluke od Vlade RS, donela odluku na nivou fakulteta o roku završetka studija za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu. Ranije je taj rok bio 31. septembar 2007. pa je u više navrata pomeran, da bi sada bio postavljen na 31. decembar 2008.
Podsećamo sve kolege koji studiraju po starom nastavnom planu i programu, da je u toku procedura pomeranja roka njihovog završetka studija na 2011. godinu.
to vazi sa sve generacije od 83. i starije,tako?

Objavljeno: 15.04.2008 19:09 - ()


0
0
Jedna stvar mi nije jasna. A sta se desava sa studentima koji ne zavrse do kraja godine? Ostaje li da mogu da predju na novi nastavni plan? I da li onda ostaju na budzetu?

Objavljeno: 14.04.2008 23:50 - ()


0
0
2011. - sto da ne! To je "najoptimalnije" resenje. Nisu svi :fokus: ima ih i koji su :cool:

Objavljeno: 14.04.2008 18:47 - ()


0
0
Pa ko sada ne uspe da zavrsi bolje neka se odmah ubije (ili ispise).

Objavljeno: 14.04.2008 04:28 - ()


0
0
Smej se, smej, uvek se smej :D

Objavljeno: 13.04.2008 21:36 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

9 + 15

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti