Uprava fakulteta je, u iščekivanju odluke od Vlade RS, donela odluku na nivou fakulteta o roku završetka studija za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu. Ranije je taj rok bio 31. septembar 2007. pa je u više navrata pomeran, da bi sada bio postavljen na 31. decembar 2008.Podsećamo sve kolege koji studiraju po starom nastavnom planu i programu, da je u toku procedura pomeranja roka njihovog završetka studija na 2011. godinu.

Postavi komentar