Управа факултета је, у ишчекивању одлуке од Владе РС, донела одлуку на нивоу факултета о року завршетка студија за студенте који студирају по старом наставном плану и програму. Раније је тај рок био 31. септембар 2007. па је у више наврата померан, да би сада био постављен на 31. децембар 2008.Подсећамо све колеге који студирају по старом наставном плану и програму, да је у току процедура померања рока њиховог завршетка студија на 2011. годину.

Постави коментар