EA постала власник компанија BioWare и Pandemic Studios

// Категорије: Инфо |
Компанија EA објављује да је купила развојне тимове BioWare и Pandemic Studios. Ово је дошло као последица споразума који је потписан са Elevation Partners групацијом о куповини компаније VG Holding Corp. Та компанија је била власник поменутих студија. Вредност овог посла износи око 860 милиона долара, а његов циљ је да оснажи понуду EA на пољу акционих и rpg игара. Захваљујући овом потезу, EA каталог ће бити проширен са десет нових игара за три различите платформе.
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

16 + 5

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности