Размена са Немачком већа 33 одсто

// Категорије: Инфо |
У првој половини ове године укупна робна размена Србије и Немачке износила је око 953,9 милиона евра. То је за око 33 одсто више него у истом периоду лане, саопштило је представништво Привредне коморе Србије у Немачкој. У том периоду Немачка је из Србије увезла робу у вредности од 284,3 милиона евра, 33,23 одсто више него прошле године, а извезла у Србију робу у вредности 669,6 милиона евра, односно 33,85 одсто више, тако да је наша земља имала дефицит од 385,3 милиона евра.
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

14 + 17

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности