Odluka o završetku studija

// Kategorije: Info |
Kako Puškice nezvanično saznaju, studentski predstavnici FON-a su poslali zahtev Statutarnoj Komisiji Beogradskog Univerizteta da se rok studiranja studentima po starom programu produži do 2011. Odluka je nezvanično donešena u korist studenata, tako da se sada čeka i zvanična potvrda odluke Statutarne Komisije.
ovde lud je.. zbunjenog! kad ce nam reci 10.1. da nam je vreme isteklo!

Objavljeno: 22.12.2007 19:54 - ()


0
0
aj objasni sto Te covek nervira, bas me zanima, ali stvarno :zbun:

Objavljeno: 20.12.2007 05:13 - ()


0
0
aj objasni sto ce covek nervira, bas me zanima, ali stvarno :zbun:

Objavljeno: 20.12.2007 05:12 - ()


0
0
Joooooj,kakav je ovo apsurd! Kakav kralj? Ovo je idiot koji se retko vidja! Kakav on uticaj ima? Daj, ne lozite se. Ovog debila Marina retko ko moze da podnese. Samo da nadjem priliku,razbicu mu glavu! Decko je nevidjeni kreten! Kada mu jos vidim ovu sliku,najezim se! :ljutko:

Objavljeno: 19.12.2007 03:33 - ()


0
0
Pa mislim da bi stvarno bilo u redu da se takva odluka donese. Lepo piše u statutu da student po kom je programu upisao fakultet da po tom i završava školovanje, a ne ja sad 40 ispita i oni kažu, e sad puj pike ne važi ti 10, evo tebi još 15. :udri: Kad se zvanično donese odluka idem da se častim gurmanskom pljekom u to ime :yo:

Objavljeno: 14.12.2007 03:50 - ()


0
0
Joj sto bi to bilo lepo, bas bi mi bilo lakse.. Ne mogu vise da se budim svaki dan sa mislju da ce da mi propadnu tolike muke... Uh..

Objavljeno: 13.12.2007 23:18 - ()


0
0
:D svaka cast. eto lepih vesti[/quote]

Objavljeno: 13.12.2007 19:41 - ()


0
0
ALAL VERA, ALAL VERA!!!

Objavljeno: 13.12.2007 15:18 - ()


0
0
...ti si kao neki saljivdzija :) da produzenje roka!!!! :yo:

Objavljeno: 13.12.2007 12:26 - ()


0
0
SVAKA CAST!!!! C A R E V I !!!

Objavljeno: 13.12.2007 12:24 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

12 + 13

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti