Odluka o završetku studija

// Категорије: Инфо |
Како Пушкице незванично сазнају, студентски представници ФОН-а су послали захтев Статутарној Комисији Београдског Универизтета да се рок студирања студентима по старом програму продужи до 2011. Одлука је незванично донешена у корист студената, тако да се сада чека и званична потврда одлуке Статутарне Комисије.
HAHAHA u korist studenata :) Kakva korist?

Објављено: 13.12.2007 11:12 - ()


0
0
Pa to bi bilo odlicno, svaka cast svima koji se bore za to , ako zatreba pomoc tu SMO!

Објављено: 13.12.2007 06:20 - ()


0
0
Maki je KRALJ!

Објављено: 13.12.2007 02:17 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

10 + 14

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности