Detalji o Vista SP2 razvoju

// Kategorije: Info |
Kako se beta verzija Service Pack-a 2 za Windows Vista -u već može naći za preuzimanje (naravno na sopstvenu odgovornost) tako je i kompanija Microsoft odlučila da pomalo ubrza razvoj verzija ovog SP koje teže konačnom izdanju. Kompanija planira da RC (Release Candidate) verziju ima u februaru dok bi obzirom da Windows 7 diše Vista -i za vrat RTM ( Ready to Manufacturing) verzija trebala da bude završena do aprila sledeće godine. SP2 će se pojaviti u verzijama za Windows Vista -u i Server 2008 i uključivaće sve patch-eve/popravke koje su izdate nakon izdavanja SP1 kao i promene koje su fokusirane na podržavanje novog tipa hardvera.
Izvor: ITSvet
Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

20 + 17

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti