Детаљи о Vista SP2 развоју

// Категорије: Инфо |
Како се бета верзија Service Pack-a 2 за Windows Vista -у већ може наћи за преузимање (наравно на сопствену одговорност) тако је и компанија Microsoft одлучила да помало убрза развој верзија овог SP које теже коначном издању. Компанија планира да RC (Release Candidate) верзију има у фебруару док би обзиром да Windows 7 дише Vista -и за врат RTM ( Ready to Manufacturing) верзија требала да буде завршена до априла следеће године. SP2 ће се појавити у верзијама за Windows Vista -у и Server 2008 и укључиваће све patch-еве/поправке које су издате након издавања SP1 као и промене које су фокусиране на подржавање новог типа хардвера.
Извор: ИТСвет
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

5 + 14

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности