Objavljeni su rezultati pismenog dela ispita iz predmeta OIKT za grupe A2 i A6. Rezultate za grupu A2 pogledajte ovde, a rezultate za grupu A6 pogledajte ovde.
:(( Hvala
Objavljeno: 18.01.2009 13:47 - ()
0
0
Moras oba, ne priznaju nista polovicno
Objavljeno: 17.01.2009 00:26 - ()
0
0
Da li se priznaje ako sam polozila samo prvi deo u januarskom roku...ili u februaru moram da polazem oba???
Help :fokus: :zbun:
Postavi komentar