ОИКТ - резултати јануарског рока (А2 и А6)

// Категорије: Инфо |

Објављени су резултати писменог дела испита из предмета ОИКТ за групе А2 и А6. Резултате за групу А2 погледајте овде, а резултате за групу А6 погледајте овде.

:(( Hvala

Објављено: 18.01.2009 13:47 - ()


0
0
Moras oba, ne priznaju nista polovicno

Објављено: 17.01.2009 00:26 - ()


0
0
Da li se priznaje ako sam polozila samo prvi deo u januarskom roku...ili u februaru moram da polazem oba??? Help :fokus: :zbun:

Објављено: 16.01.2009 00:22 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

16 + 17

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности