Microsoft је морао нечим да се утеши након што га је Yahoo (за сада) одбио. Руководство компаније Microsoft је одлучило да купи компанију Danger Inc. Ради се о компанији базираној у Калифорнији, која се бави развојем софтверских апликација. Конкретно, у сферу којом се ова компанија бави спадају wеб и инстант мессагинг апликације, е-маил технологије и тако даље. Финансијски детаљи аквизиције нису саопштени.
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!

Постави коментар