Microsoft купио Danger Inc.

// Категорије: Инфо |
Microsoft је морао нечим да се утеши након што га је Yahoo (за сада) одбио. Руководство компаније Microsoft је одлучило да купи компанију Danger Inc. Ради се о компанији базираној у Калифорнији, која се бави развојем софтверских апликација. Конкретно, у сферу којом се ова компанија бави спадају wеб и инстант мессагинг апликације, е-маил технологије и тако даље. Финансијски детаљи аквизиције нису саопштени.
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

7 + 0

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности