Kolokvijumska nedelja

// Kategorije: Info |

Ove nedelje (od 14.04. do 18.04.), zbog održavanja kolokvijuma, studenti I i II druge godine neće imati nastavu.

:(( eh da...nema ni koleginice sa druge godine :(( :zaljubljen:

Objavljeno: 16.04.2008 23:43 - ()


0
0
i ja sam to primetio. po prvi put sam citav dan cimera video u sobi! :)

Objavljeno: 15.04.2008 05:11 - ()


0
0
@party tebi se oblace brate? meni se svlace, moras da stisnes dugme malo duze!!!!

Objavljeno: 15.04.2008 02:29 - ()


0
0
nece biti ni "koleginica" sa prve i druge :(

Objavljeno: 15.04.2008 02:20 - ()


0
0
?

Objavljeno: 15.04.2008 01:39 - ()


0
0
zasto kad stisnem ovo dugmence ^ gore pocinju gole japanke da mi se oblace :zbun:

Objavljeno: 15.04.2008 00:40 - ()


0
0
"kad nisam u svojoj skoli mene moja dusa boli, nema one druzine, da delimo uzine" :( :lol:

Objavljeno: 14.04.2008 23:53 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

4 + 15

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti