Ove nedelje (od 14.04. do 18.04.), zbog održavanja kolokvijuma, studenti I i II druge godine neće imati nastavu.
Kolokvijumska nedelja
:(( eh da...nema ni koleginice sa druge godine :(( :zaljubljen:
Objavljeno: 16.04.2008 23:43 - ()
i ja sam to primetio. po prvi put sam citav dan cimera video u sobi! :)
Objavljeno: 15.04.2008 05:11 - ()
@party
tebi se oblace brate?
meni se svlace, moras da stisnes dugme malo duze!!!!
Objavljeno: 15.04.2008 02:29 - ()
zasto kad stisnem ovo dugmence ^ gore pocinju gole japanke da mi se oblace :zbun:
Objavljeno: 15.04.2008 00:40 - ()

Postavi komentar