Kolokvijumska nedelja

// Категорије: Инфо |

Ове недеље (од 14.04. до 18.04.), због одржавања колоквијума, студенти I и II друге године неће имати наставу.

:(( eh da...nema ni koleginice sa druge godine :(( :zaljubljen:

Објављено: 16.04.2008 23:43 - ()


0
0
i ja sam to primetio. po prvi put sam citav dan cimera video u sobi! :)

Објављено: 15.04.2008 05:11 - ()


0
0
@party tebi se oblace brate? meni se svlace, moras da stisnes dugme malo duze!!!!

Објављено: 15.04.2008 02:29 - ()


0
0
nece biti ni "koleginica" sa prve i druge :(

Објављено: 15.04.2008 02:20 - ()


0
0
?

Објављено: 15.04.2008 01:39 - ()


0
0
zasto kad stisnem ovo dugmence ^ gore pocinju gole japanke da mi se oblace :zbun:

Објављено: 15.04.2008 00:40 - ()


0
0
"kad nisam u svojoj skoli mene moja dusa boli, nema one druzine, da delimo uzine" :( :lol:

Објављено: 14.04.2008 23:53 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

16 + 20

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности