Ове недеље (од 14.04. до 18.04.), због одржавања колоквијума, студенти I и II друге године неће имати наставу.
Kolokvijumska nedelja
:(( eh da...nema ni koleginice sa druge godine :(( :zaljubljen:
Објављено: 16.04.2008 23:43 - ()
i ja sam to primetio. po prvi put sam citav dan cimera video u sobi! :)
Објављено: 15.04.2008 05:11 - ()
@party
tebi se oblace brate?
meni se svlace, moras da stisnes dugme malo duze!!!!
Објављено: 15.04.2008 02:29 - ()
zasto kad stisnem ovo dugmence ^ gore pocinju gole japanke da mi se oblace :zbun:
Објављено: 15.04.2008 00:40 - ()

Постави коментар