Ruski i Nemački na Filološkom i Mašincu

// Kategorije: Info |
FON, regionalni lider u akademskim krugovima, nastavlja da unapređuje svoje studente kroz razne programe. Poslednji u nizu istih je razmena studenata i prilika polaganje ispita na drugim fakultetima. Naime studeti koji slušaju ruski i nemački jezik će u junskom roku imati priliku da ih polažu na sledećim fakultetima:
 - ruski na Filološkom fakultetu, 23.06. u 13:30 u kabinetu broj 15
 - nemački na Mašinskom Fakultetu, 10.07. u 12:00 u učionicama 312 i 314.
:udri: slatko sam se nasmejao...

Objavljeno: 19.06.2008 12:07 - ()


0
0
:D Bas me je razveselio tekst. Svaka cast na umesnosti prenosenja informacija.

Objavljeno: 15.06.2008 03:07 - ()


0
0
To je dobra ideja za stvaranje univerziteta, samo kad bi se uvodila i za neke druge (bitnije) predmete i ne samo za polaganje vec i za slusanje predmeta na drugim fakultetima, inace ovo je sprdnja - zezanje...

Objavljeno: 15.06.2008 02:55 - ()


0
0
pa naravno :)

Objavljeno: 15.06.2008 02:42 - ()


0
0
to je tzv. spoljna saradnja... :D

Objavljeno: 15.06.2008 02:23 - ()


0
0
Kolega, normalno da te gledaju cudno, kad covek nije na FON-u nego na filoloskom :P :D

Objavljeno: 15.06.2008 01:21 - ()


0
0
ja vec dve godine trazim tog profesora ruskog, koga god pitam na fonu svi me gledaju cudno...

Objavljeno: 15.06.2008 00:54 - ()


0
0
mislim da je vise nego jasno da je ovo ironicna vest. ali proverila sam na sajtu FON-a, tacna je informacija!

Objavljeno: 15.06.2008 00:41 - ()


0
0
sacuvaj boze

Objavljeno: 15.06.2008 00:22 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

17 + 8

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti