Ruski i Nemački na Filološkom i Mašincu

// Категорије: Инфо |
ФОН, регионални лидер у академским круговима, наставља да унапређује своје студенте кроз разне програме. Последњи у низу истих је размена студената и прилика полагање испита на другим факултетима. Наиме студети који слушају руски и немачки језик ће у јунском року имати прилику да их полажу на следећим факултетима:
 - руски на Филолошком факултету, 23.06. у 13:30 у кабинету број 15
 - немачки на Машинском Факултету, 10.07. у 12:00 у учионицама 312 и 314.
:udri: slatko sam se nasmejao...

Објављено: 19.06.2008 12:07 - ()


0
0
:D Bas me je razveselio tekst. Svaka cast na umesnosti prenosenja informacija.

Објављено: 15.06.2008 03:07 - ()


0
0
To je dobra ideja za stvaranje univerziteta, samo kad bi se uvodila i za neke druge (bitnije) predmete i ne samo za polaganje vec i za slusanje predmeta na drugim fakultetima, inace ovo je sprdnja - zezanje...

Објављено: 15.06.2008 02:55 - ()


0
0
pa naravno :)

Објављено: 15.06.2008 02:42 - ()


0
0
to je tzv. spoljna saradnja... :D

Објављено: 15.06.2008 02:23 - ()


0
0
Kolega, normalno da te gledaju cudno, kad covek nije na FON-u nego na filoloskom :P :D

Објављено: 15.06.2008 01:21 - ()


0
0
ja vec dve godine trazim tog profesora ruskog, koga god pitam na fonu svi me gledaju cudno...

Објављено: 15.06.2008 00:54 - ()


0
0
mislim da je vise nego jasno da je ovo ironicna vest. ali proverila sam na sajtu FON-a, tacna je informacija!

Објављено: 15.06.2008 00:41 - ()


0
0
sacuvaj boze

Објављено: 15.06.2008 00:22 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

6 + 5

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности