ESTIEM će u sredu 15.10.2008. sa početkom od 20 časova organizovati upoznavanje studenata sa organizacijom i njenim planovima i projektima za narednu godinu. Predavanje za brucoše, ali i sve ostale studente, koji žele da čuju nešto više, će se održati u sali 100.
ESTIEM upoznavanje
Istina, i to bolna... FONIS ima problem sa motivacijom kadrova. Ako imas volje i zelje da guras FONIS pricu, posalji mail preko fonis-ovog sajta da se nesto pokrene. Pozdrav!
Objavljeno: 16.10.2008 03:20 - ()
Stalno cujemo nesto o ESTIEM-u i AIESEC-u. A sta je sa FONIS-om? FON je izmedju ostalog i fakultet informaticara, a ova studentska organizacija u poslednje vreme skoro i da se ne cuje...
Objavljeno: 16.10.2008 01:29 - ()

Postavi komentar