ESTIEM ће у среду 15.10.2008. са почетком од 20 часова организовати упознавање студената са организацијом и њеним плановима и пројектима за наредну годину. Предавање за бруцоше, али и све остале студенте, који желе да чују нешто више, ће се одржати у сали 100.
ESTIEM upoznavanje
Istina, i to bolna... FONIS ima problem sa motivacijom kadrova. Ako imas volje i zelje da guras FONIS pricu, posalji mail preko fonis-ovog sajta da se nesto pokrene. Pozdrav!
Објављено: 16.10.2008 03:20 - ()
Stalno cujemo nesto o ESTIEM-u i AIESEC-u. A sta je sa FONIS-om? FON je izmedju ostalog i fakultet informaticara, a ova studentska organizacija u poslednje vreme skoro i da se ne cuje...
Објављено: 16.10.2008 01:29 - ()

Постави коментар