Fonovci sude nekorektnim nastavnicima...

// Категорије: Инфо |

ФОНовци суде некоректним наставницима!!
Како сазнајемо из извора блиских ПеНтАФОНу, у Комисију за етички кодекс Универзитета у Београду Студентски парламент Универзитета делегирао је уваженог члана наше рубрике питајте Немању Стаменчића.

Комисија за етички кодекс ће судтити оним професорима против којих буде поднета пријава за кршење Kодекса професионалне етике Универзитета у Београду. Подсећамо да је на иницијативу Студентске уније ФОН-а својевремено ово тело (које се тада звало Суд части) осудило Проф. др Братислава Петровића за кршење Етичког кодекса.

da sigurno ce je sankcionisati ajde de zivite

Објављено: 18.12.2007 19:19 - ()


0
0
vrhunac je bio kada je bacila sve jakne na blatnjav pod!

Објављено: 14.12.2007 20:20 - ()


0
0
Pa taman da smire malo onu dr. mr. pr. trc Gordanu Mitic...... bash me zanima koga ce onda da izbacuje ako nema knjigu njenu shugavu :yo:

Објављено: 14.12.2007 18:34 - ()


0
0
wowwww on nasao nekom da sudi jel ima jos neko mesto gde on moze da se uglavi?

Објављено: 14.12.2007 18:21 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

20 + 2

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности