ФОНовци суде некоректним наставницима!!
Како сазнајемо из извора блиских ПеНтАФОНу, у Комисију за етички кодекс Универзитета у Београду Студентски парламент Универзитета делегирао је уваженог члана наше рубрике питајте Немању Стаменчића.
Комисија за етички кодекс ће судтити оним професорима против којих буде поднета пријава за кршење Kодекса професионалне етике Универзитета у Београду. Подсећамо да је на иницијативу Студентске уније ФОН-а својевремено ово тело (које се тада звало Суд части) осудило Проф. др Братислава Петровића за кршење Етичког кодекса.

Постави коментар