Overa semestra

// Kategorije: Info |

Overa semestra će trajati od 19.01.2009. g. do 20.02.2009. g. u periodu 11,00 - 13,00 na šalteru broj 2. Potrebno je doneti:

 * Studenti na teret budžeta
      – indeks
      – Obrazac ŠV-20(jedan)
* Studenti koji plaćaju školarinu
      – indeks
      – Obrazac ŠV-20(jedan)
      – Uplatnicu za treću ratu

jel sigurno rata za 1. godinu do 20.02? Da nas ne vracaju tamo oko 10 sa ispita?

Objavljeno: 18.01.2009 12:00 - ()


0
0
da li apsolventi overavaju semestar??

Objavljeno: 16.01.2009 19:20 - ()


0
0
A jel onda treca rata mora do 20.02.?

Objavljeno: 16.01.2009 18:44 - ()


0
0
joj,gle stvarno!dobro je!izvinjavam se,a sta se ti odma primas,jbg,ne pogledah dobro,prsoh,lepo kaze nick ;) tjeeeeeeee

Objavljeno: 16.01.2009 16:04 - ()


0
0
Jel studenti koji su obnovili godinu moraju da overe "semestar" ili, po logici, nema potrebe za tim??

Objavljeno: 16.01.2009 10:58 - ()


0
0
Citaj malo bolje sta pise!!!

Objavljeno: 16.01.2009 04:23 - ()


0
0
20.02.2009 sto bi u prevodu znacilo da je overa do 20 FEBRUARA

Objavljeno: 16.01.2009 03:38 - ()


0
0
Ma daj pusti bagru,ja im nisam dao ni drugi iz principa,jer kada sam uplacivao godinu rekli su druga rata sredinom januara (oko 20og) A trecu cu da im dam ako dam 5ispita sada

Objavljeno: 16.01.2009 03:28 - ()


0
0
stanii,sacekaaaajjj,kako?sta bre uplatnica za trecu ratu?pa lepo pise na sajtu rok je 15.02. sta sad 20. januar????pobicu ih!!!!

Objavljeno: 16.01.2009 02:29 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

10 + 20

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti