Овера семестра

// Категорије: Инфо |

Овера семестра ће трајати од 19.01.2009. г. до 20.02.2009. г. у периоду 11,00 - 13,00 на шалтеру број 2. Потребно је донети:

 * Студенти на терет буџета
      – индекс
      – Образац ШВ-20(један)
* Студенти који плаћају школарину
      – индекс
      – Образац ШВ-20(један)
      – Уплатницу за трећу рату

jel sigurno rata za 1. godinu do 20.02? Da nas ne vracaju tamo oko 10 sa ispita?

Објављено: 18.01.2009 12:00 - ()


0
0
da li apsolventi overavaju semestar??

Објављено: 16.01.2009 19:20 - ()


0
0
A jel onda treca rata mora do 20.02.?

Објављено: 16.01.2009 18:44 - ()


0
0
joj,gle stvarno!dobro je!izvinjavam se,a sta se ti odma primas,jbg,ne pogledah dobro,prsoh,lepo kaze nick ;) tjeeeeeeee

Објављено: 16.01.2009 16:04 - ()


0
0
Jel studenti koji su obnovili godinu moraju da overe "semestar" ili, po logici, nema potrebe za tim??

Објављено: 16.01.2009 10:58 - ()


0
0
Citaj malo bolje sta pise!!!

Објављено: 16.01.2009 04:23 - ()


0
0
20.02.2009 sto bi u prevodu znacilo da je overa do 20 FEBRUARA

Објављено: 16.01.2009 03:38 - ()


0
0
Ma daj pusti bagru,ja im nisam dao ni drugi iz principa,jer kada sam uplacivao godinu rekli su druga rata sredinom januara (oko 20og) A trecu cu da im dam ako dam 5ispita sada

Објављено: 16.01.2009 03:28 - ()


0
0
stanii,sacekaaaajjj,kako?sta bre uplatnica za trecu ratu?pa lepo pise na sajtu rok je 15.02. sta sad 20. januar????pobicu ih!!!!

Објављено: 16.01.2009 02:29 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

16 + 20

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности