Овера семестра ће трајати од 19.01.2009. г. до 20.02.2009. г. у периоду 11,00 - 13,00 на шалтеру број 2. Потребно је донети:
* Студенти на терет буџета
– индекс
– Образац ШВ-20(један)
* Студенти који плаћају школарину
– индекс
– Образац ШВ-20(један)
– Уплатницу за трећу рату

Постави коментар