Nezainteresovanost za menažerijadu

// Категорије: Инфо |
Да ли студентима ФОН-а фали мотивација или је у питању чиста лењост не знамо, тек како бележи наш експертски тим одазив студената за прелиминарни тест за квиз знања на Менаџеријади је био испод сваког очекивања.
Пошто за прелиминарни тест није било довољно заинтересованих, одлучено је да ће се у понедељак 21.04.2008. од 18 часова у сали 101 одржати финални тест за квиз знања, на који ће поред студената који су се пријавили за прелиминарни тест, моћи да дођу и СВИ ОСТАЛИ заинтересовани студенти са просеком преко 8,50.
Шест најбољих студената ће ићи на менаџеријаду о трошку факултета (три студената као тим, а три као резерва).
Уколико студенти освоје једно од прва три места на такмичењу у квизу знања биће награђени:
1. Кредитом од факултета који ће моћи да користе за плаћање школарине на мастер студијама или било којих других новчаних издатака на факултету
2. Признавањем дела градива на испитима који су покривени наведеном литературом
3. Бесплатним боравком у Будви током менаџеријаде (за 6 студената који имају најбоље резултате финалног теста)

Припрема студената, који буду прошли финални тест знања, за менаџеријаду ће се одржати у периоду између 12. И 15. маја. Детаље као и списак литературе, можете преузети овде.
[quote]заинтересовани студенти са просеком преко 8,50[/quote] [b][color=darkblue]Oni misle da ce ovako privuci ljude!!!![/color] [/b] :D :lol: :lol: :D :lol: :yo: :D :D

Објављено: 16.04.2008 04:23 - ()


0
0
LADNO NE VERUJEM STA PISU... A DA LI JE NEKO DODAO TO DA TREBA DA SE NAUCI 1500 STRANA ZA 10 DANA U VREME SVIH KOLOKVIJUMA?!!!!!

Објављено: 16.04.2008 04:08 - ()


0
0
Pa mozda bi i malo fax mogao da brine o svojoj reputaciji, a ne o zgrtanju love :cupavi:

Објављено: 16.04.2008 00:33 - ()


0
0
Nasi studenti su i onako inertna grupa koja brine samo za svoje d...pe, i boli ih k...c za ugled faxa, kolege koje su u problemu i sve slicno. kao da ne znaju da cemo sutra poneti svi istu diplomu. ali, s kom si takav si, pa cu cutim.. ne znam koji k..c i pisem ovde na ovom privatnom sajtu

Објављено: 15.04.2008 22:44 - ()


0
0
shargarepa hahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Објављено: 15.04.2008 22:22 - ()


0
0
Jesu li im rekli da treba da se poloze i poneki kolokvijumi, koji su, gle chuda, bash sada. :udri:

Објављено: 15.04.2008 22:07 - ()


0
0
pa da fakultet nastavi sa ovakvom praksom, ali ZA SVE STUDENTE I ZA SVA TAKMICHENJA, ne samo za ovo...

Објављено: 15.04.2008 21:09 - ()


0
0
Ovako se motivisu studenti!!!!

Објављено: 15.04.2008 21:02 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

13 + 12

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности