Уводна презентација "Упознај AIESEC" одржаће се у четвртак, 16. октобра, у 20ч, у амфитеатру 015. Студенти ће овде имати прилику да сазнају нешто више о овој интернационалној студентској организацији и о томе на који начин могу да постану чланови. Поред тога, упознаће људе који су некада били у AIESEC-у и чути шта је AIESEC њима пружио.Upoznaj AIESEC predavanje
Уводна презентација "Упознај AIESEC" одржаће се у четвртак, 16. октобра, у 20ч, у амфитеатру 015. Студенти ће овде имати прилику да сазнају нешто више о овој интернационалној студентској организацији и о томе на који начин могу да постану чланови. Поред тога, упознаће људе који су некада били у AIESEC-у и чути шта је AIESEC њима пружио.Kokta nadji ribu
Ili decka
Uglavnom neku zabavu, zivot ne mora stvarno da bude tako dosadan da sedis ceo dan na puskicama. Pitaj ljude... Stvarno imas svasta da radis...
Srecno !!
Објављено: 20.10.2008 00:17 - ()
@K.
Ta tematika je mnogo kompleksnija nego sto je ti predstavljas, ali u svakom slucaju to nema nikakve veze sa temom ove vesti a to su studentske organizacije.
Otvori o tome temu na FONForumu pa slobodno raspravljaj.
Објављено: 17.10.2008 20:42 - ()
Necu da me pogresno razumete, postujem svaciji rad, ali mislim da nije u redu sa mnogo tacki gledista da npr. HR menadzer u X banci ima platu 2000 evra, a deciji hirurg manje od hiljadu, koja je tu logika? Neko je da bi postao hirurg, za sta se valjda slazemo da je strahovito odgovoran posao, 10 najboljih godina proveo uceci do besvesti, i na kraju bio u situaciji da neko koje lagano zavrsio fon ili ne daj boze megatrend, singidunum.. imao duplo vecu platu od njega.
Toliko.
Објављено: 17.10.2008 19:37 - ()
Alo, studenti, pa sto se palite??????
Kokta i K. se samo SALE!!!
Објављено: 17.10.2008 17:16 - ()
ko ti kaze da parazitiraju? vidi se da u zivotu nista ozbiljnije nisi radio i nemas pojma o cemu govoris.
HR ti je tu kao servis proizvodnim radnicima...kompenzacija, trening, razvoj, napredovanje i sl
PR i marketing su tu da unovce to sto proizvodni radnici proizvode
da ne postoje te funkcije od kojih ti je muka...kompanija ne postoji. i onda ti tvoji proizvodni radnici i naucnici kreativci moraju da (pored svog posla) rade i posao HR, PR i sl
procitaj barem osnove organizacije...valjda te to uce na prvoj godini...
Објављено: 17.10.2008 16:12 - ()
K..a mi se od vasih HR,PR,MTR i ostalih menadzerskih sr.... Menadzeri parazitiraju na radu proizvodnih radnika i naucnika-kreativaca, jer naravno nisu specijalizovani ni za jedan posao, tuga..
Објављено: 17.10.2008 15:20 - ()
Naravno da ga niko nece smeniti,bolji je od svih vas zajedno!A ti,Kokota,gde si sada kada si timu najpotrebnija....?!
Објављено: 17.10.2008 15:08 - ()
Kuda ide ovaj svet ako jedna tako zatucana osba postaje asistent da siri znanje i utice na AKTIVNOST mladih ljudi. Bas tuzno. No, ja sam ipak optimista, neko ce te vec smeniti, sigurna sam vrlo brzo.
Објављено: 17.10.2008 14:55 - ()

Постави коментар